Můj košík

You have no items in your shopping cart.

Platby
zásilky

Platba
PLATBA KARTOU ONLINE

 

Pro dokončení objednávky na e-shopu budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde bezpečně provedete úhradu. Údaje o Vaší kartě jsou šifrovány (prostřednictvím certifikátu 3D SECURE) a jsou k dispozici pouze bance, nikdy ne nám. Pro platbu kartou on-line je potřeba mít na kartě povolené internetové platby. Zboží Vám odešleme po obdržení platby od banky, nejpozději následující pracovní den. Každá objednávka do 15:00 zaplacená přes kartu, bude odeslána v ten samý pracovní den a obiednavky od 15:00 budou odeslány následující pracovní den.

Upozornění: pokud se vám při platbě kartou online z nějakého důvodu platba nezdaří a vy za zboží následně zaplatíte bankovním převodem, dejte nám tuto skutečnost vědět na e-mail [email protected] nebo nám zavolejte na 727 803 116.

Potvrzujeme, že společnost Brumane s.r.o. si nenechává platební údaje zákazníků.
S PAYPALEM

Paypal, je světový lídr v oblasti online plateb. Paypal je naprosto bezpečná online platební služba s více než 300 miliony uživatelů. Platba přes Paypal je okamžitá! Každá objednávka do 15:00 zaplacena přes Paypal, bude odeslána v ten samy pracovní den a objednávky od 15:00 budou odeslány následující pracovní den.

Pokud máte účet Paypal, můžete ho kdykoliv použít na úhradu svých produktů zakoupených na Yoxo vždy. Je to zcela JEDNODUCHÉ a zcela BEZPEČNÉ.

Pokud si vytvoříte objednávku během víkendu či svátků vaše objednávka bude odeslána a zpracována v následující pracovní den.

 
 

 

BANKOVNÍ PŘEVOD

Rychlá a bezpečná pladba pro dokončení vám stačí dát číslo vaší obiednávky jako variabilní simbol. Po přijetí pladby v pracovní den na náš účet bude vaše obiednávka odeslána na vamy zvolené místo po celé České republice.

BRUMANE s.r.o.

Banka: FIO BANKA

Číslo účtu: 2101650378 / 2010

IBAN: CZ7120100000002101650378

DOBÍRKA

Můžete platit v hotovosti nebo kartou, kurýrovi přímo na ruku GLS a PPL nebo přímo na odberních místech ZÁSIELKOVNY, po celé ČR. Poplatek za dobírku je 29 Kč.

Pamatujte, že balík je zcela anonymní, ani kurýr nezná obsah balení a externě nepřikládáme žádný dopravní prospekt, ze kterého by bylo možné obsahu porozumět.