Můj košík

You have no items in your shopping cart.

Platby
zásilky

Možnosti Dopravy

GARANTUJEME VÁM
100% ANONYMNÍ BALÍČEK

Balíček je zcela anonymní. Nepoužívá se žádná ochranná známka související s webem ani s obsahem balíčku. Odesílatel je také zcela anonymní a nezapomeňte, že ani kurýr nezná jeho obsah 100% diskrétnost je naší prioritou.

ODBĚRNÉ MÍSTA

Nechcete balíček doručit domů? Je to velmi jednoduché!

Po dokončení nákupu využijte možnost "ZÁSILKOVNY" a vybrete si ze seznamu z více než 6000 odběrných míst po celé České republice.
Pracujete celý týden? Nebojte se! Některé pobočky zásilkovny jsou otevřeny i v sobotu a neděli. Určitě z více než 6000 odběrných míst si najdete pobočku, která vám bude na 100% vyhovovat.
Pokud nakoupíte na naší stránce nad 900 Kč máte dopravu na misto zásilkovny zcela zdarma!

Pokud chcete zjistit kde jsou pobočky zásilkovny klikněte zde
.

RYCHLÉ ODESLÁNÍ KAMKOLIV

Přepravní společnosti GLS nebo DPD jsou připraveny vám naše zboží dopravit kamkoliv po celé České republice. Nejste doma? A vám dorazil náš balíček! Nebo se s vámi kurýr nespojil? Nevadí společnost GLS a DPD mají point, kde vám následně váš balík nechají. Vám přijde SMS s informacemi kde a jak dlouho váš balíček bude čekat. Vy si ho následně už jen vyzvednete. Vyzvednutí je bez dalších poplatků. Pointy se nachází v každém okresu po celé ČR. Pokud nakoupíte na naší stránce nad 900 Kč máte dopravu od GLS nebo DPD zcela zdarma!

Pokud si objednáte do 15:00 a my obdržíme platbu, odešleme vaši objednávku ve stejný den (kromě sobot, nedělí a svátků).

ZBOŽÍ ZAŠLEME KAMKOLIV PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE